Parťák Víkend Spring 2017

Už zase? No jo, jinak to už snad ani nejde!

Takže jaké to bylo tentokrát? Pro ty, kteří nebyli, a zbyly jim jen oči pro pláč, se pokusím aspoň okrajově nastínit, jaký ten letošní jarní parťák vlastně byl.

Náš PW se konal v Jizerských horách v obci Zásada. Šikovná Karol nám tam vyhlídla starou školu předělanou na perfektní ubytovací zařízení. V pátečních večerních hodinách jsme se tam všichni sešli. Někteří měli maličko promočené oblečení, to jim však neubralo na entuziasmu a mohli jsme náš PW oficiálně otevřít. Moudrý klobouk rozdělil parťáky do kolejí a po večeři se tak mohli ubytovat v přidělených kolejních pokojích. Zbytek pátečního večera už netřeba blíže popisovat, jisté je jen to, že jsme se všichni (doufám) skvěle bavili. Sobota probíhala v těžce sportovním duchu, po ranní rozcvičce, snídani a střetu s místními věřícími jsme prchli do hor a lesů, prozkoumávat místní krásy. Sobotní odpoledne pak probíhalo v podobě velkolepého famfrpálového klání, které s metrovou výškovou převahou vyhrál tým old/all stars. Pro věkovou nezpůsobilost však museli být diskvalifikováni, a tak vítězná kořist putovala Mrzimoru.  Publikovatelný sobotní program jsme zakončili rozdělením bodů (všichni zvítězili, jupí!) a večeří a pak už mohla začít volná zábava. Edukativní neděle s workshopy od Milana Kováře a Terky Vlasákové byla jen třešničkou na celém parťáckém dortu. Poklidili jsme, co se dalo, narvali si břicha rizotem a pak už spěchali na vlak.

Vždycky jsem měla možnost užívat si PW z pozice účastníka, teď jsem si ho užila jako organizátor. Chci poděkovat všem spoluorganizátorům: Marcelce Růžičkové, Vojtovi Novákovi, kuchyňskému duu Martin Kucián a Pája Hošek a hlavně Karol Vopičkové, která to skvěle ošéfovala. Pár lidí nám  v pátek i sobotu pomáhalo v kuchyni a těm chci taky moc poděkovat. No a pak netřeba dodat, že chci poděkovat všem zúčastněným parťákům, protože to bylo vážně super! Těším se na další podzimní parťák…podle posledních zpráv má být luxusní! Doufám, že se tam uvidíme!

Kačka Čermáková

Jedna myšlenka na “Parťák Víkend Spring 2017”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *