Chceš potkat nové kamarády z celého světa, zlepšit si cizí jazyk a podílet se na vytváření mezinárodní komunity na ČVUT?

Staň se Buddym! Buddy příručka

Co je to ESN a jak se zapojit?

Kdo jsme?

Erasmus Student Network je skupinou mladých a aktivních lidí, kteří ve svém volném čase chtějí dělat něco smysluplného a při tom se rádi baví. Každý semestr integrujeme zahraniční studenty do života a dění na naší univerzitě i v celé ČR. Zároveň se od nich sami učíme a zjišťujeme, jak to chodí v ostatních koutech světa. Zábavným způsobem tak poznáváme jiné kultury a získáváme spoustu skvělých příležitostí seberealizace, podporujeme aktivní zapojení našich členů a jejich osobní rozvoj.

Chceš vědět více?

O nás

Chceš se zapojit?

Každý rok se postaráme o zhruba 1 000 přijíždějících studentů! A to samozřejmě nedokážeme bez pomoci dobrovolníků, jako jsi třeba právě Ty. Můžeš se pro začátek zapojit například do Buddy programu, přijít se s námi seznámit na některou z našich akcí, a nebo se stavit rovnou u nás v klubu na Masarykově koleji (R304 – jednoduše sleduj šipky).

Taky nás můžeš kontaktovat skrz kterékoliv z našich online médií.

Buddy příručka

Všechny potřebné informace ohledně Buddy programu jsme sepsali do Buddy příručky. Pomůže jak Tobě, tak Tvému zahraničnímu studentovi. Obsahuje informace o tom nejdůležitějším, co budeš v prvních dnech po příjezdu studenta potřebovat, ale i do dalších dní Ti dá pár rad. Neváhej a čerpej z ní informace, aby jsi na nic důležitého nezapomněl(a). Věříme, že v ní najdeš odpovědi na své otázky, a pokud ne, tak se ptej na buddy@esn.cvut.cz.

 Buddy příručka

Instafeed