Buddy program

Co obnáší být Buddym?

Krom toho že je to super cool

Výběr zahraničního studenta

Rád by ses v budoucnu podíval do Francie? Zajímá tě, jakou povahu mají Kanaďané? Nebo chceš lépe poznat naše německé sousedy? Rozhodnutí je jen na Tobě. V databázi najdeš více než 400 studentů z různých zemí a kultur, mezi kterými můžeš vybírat.

Vyzvednutí na letišti

Letiště je zpravidla to první místo v Česku, na které se zahraniční student dostane. Máš tak jedinečnou šanci udělat nejlepší první dojem. Vyzvedni studenta hned po příjezdu, pomoz mu s kufry a během dlouhé cesty z Ruzyně už vyprávěj, co všechno může zažít. Máš originální nápad, jak ho u nás přivítat? Kreativitě se meze nekladou.

Ubytování a „Tour de Campus“

Na řadu přichází ubytování. Většina studentů má kolej nebo podnájem už zařízené, stačí jen najít správnou adresu mezi spletitými pražskými uličkami. A ukázka kampusu? Zaveď ho k Rektorátu, navštivte knihovnu a projděte si fakultu, najděte nejbližší obchod a procházku zakončete pravým českým pivem v té nejlevnější hospodě. Bude nadšen.

Buddy příručka

Všechny potřebné informace ohledně Buddy programu jsme sepsali do Buddy příručky. Pomůže jak Tobě, tak Tvému zahraničnímu studentovi. Obsahuje informace o tom nejdůležitějším, co budeš v prvních dnech po příjezdu studenta potřebovat, ale i do dalších dní Ti dá pár rad. Neváhej a čerpej z ní informace, aby jsi na nic důležitého nezapomněl(a). Věříme, že v ní najdeš odpovědi na své otázky, a pokud ne, tak se ptej na buddy@esn.cvut.cz.

 Buddy příručka

Buddy session

Buddy Session je informační schůzka, kde se dozvíš vše potřebné k tomu, jak být správným Buddym, a aktuální informace do nového semestru. Většinou se koná zruba v polovině záři (ZS) a ledna (LS). Po tom, co se do Buddy programu zaregistruješ, tě o ní budeme informovat e‑mailem nebo na FB stránce ESN CTU in Prague. Pokud bys měl jakékoliv dotazy ještě před Buddy Session nebo jsi něco nenašel v Buddy příručce, neváhej se zeptat našeho Buddy coordinátora na buddy@esn.cvut.cz.

Máš dotaz nebo si s něčím nevíš rady?

Napiš našemu Buddy coordinátorovi.